?>

Aktualności parafialne

• Z Maryją poza noc

Zaproszenie na Dróżki Listopadowe w Uroczystość Wszystkich Świętych

Jednym z uczynków miłosiernych względem duszy jest modlitwa za żywych i umarłych. 1 listopada na godz. 15.00 zapraszamy do wspólnej modlitwy, za naszych bliskich zmarłych. Rozważając tajemnice chwalebne Różańca świętego będziemy prosić aby zmarli z naszych rodzin dostąpili udziału w Królestwie zbawionych.

Modlitwę rozpoczniemy Mszą Św. w kościele parafialnym, po niej udamy się na procesję różańcową ze stacją przy cmentarzu a zakończymy nowenną i błogosławieństwem Najświętrzym Sakramentem w kościele.

Dróżki październikowe

Sobota - 04.10.2014 r. - godz. 15.00

Październik to miesiąc szczególnego wpatrywania się w Matkę Najświętszą.

Jest to czas, by choć drobną część swego czasu przeznaczyć na spotkanie z Maryją...

Okazją do tego będą dróżki różańcowe, które w tym miesiącu poprowadzi ks. Jan Banach - dyrektor Wydziału Duszpastertwa Małżeństw i Rodzin w Dziecezji Tarnowskiej.

Serdecznie zapraszamy!